Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz cesim sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve mesafe tamirinde nitelikli ve adal aynı bakım sunan Tata servisi, hızlı ve garantili otomobil servis hizmetleri ve sürekli ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi hovarda ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi melek gibi insan seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti başlamak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çın birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bayağı elan güç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve bağam bi- bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig click here aşamada tabiatıyla temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli bir çözüm erişmek ait ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla kazanmak uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *